Pogledajte kako je Zvezda za 15 minuta postigla četiri gola: Prazna Marakana vidjela furiju šampiona! (VIDEO)

Publika je kraj TV ekrana imala šta da vidi.

Crvena zvezda Zlatibor 4 2 golovi Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je u osmini finala Kupa Srbije, ali su do tamo išli daleko težim putem nego što se očekivalo.

Poslije 71 minuta igre na semaforu stadiona "Rajko Mitić" pisalo je 0:2 u korist Zlatibora, ali je meč okončan rezultatom 4:2!

Šampion Srbije je uspio da furioznom igrom u finišu postigne četiri pogotka za samo 15 minuta i tako riješi pitanje posljednjeg putnika u osminu finala.

Da stvar bude bolja po Dejana Stankovića, četiri različita igrača su se upisala u strijelce u ovom ludom preokretu crveno-bijelih.

Zvezda je veliki preokret započela preko Mirka Ivanića kada je lijepo pogodio donji ugao gola Zlatibora, da bi već za minut Aleksa Vukanović postavio rezultat na 2:2.

Bila je tada Zvezda tek na pola puta. Ivanić je potom izveo jedan prekid, Falćineli i Milunović su bili u skoku, Pavkov pokušao makazice, a na kraju je Radovan Pankov petom zatresao mrežu. Mudro, efektno i neobično za jednog defanzivca.

Ni tu Zvezda nije stala, iako je njihov preokret već bio kompletiran. Četvrti pogodak je postigao Andrija Radulović tačno 15 minuta nakon što je počela napadačka "mećava" crveno-bijelih.

Ekipa je na kraju "stala" u tom 86. minutu i zadovoljila se ubjedljivim preokretom.

Pogledajte sva četiri pogotka Zvezde:

Crvena zvezda se plasirala u osminu finala Kupa Srbije, a žrijeb za tu rundu takmičenja je u utorak od 12 časova.