Lester ciljao prvo mesto, Fulam ih šokirao: Epizodna uloga za Mitrovića u velikoj pobedi!

Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Najbolji rezultat Fulama u ovoj sezoni Premijer lige.

Lester - Fulam 1:2 Premijer liga 10. kolo Izvor: RUI VIEIRA/AP, Tanjug

Fudbaleri Fulama savladali su Lester na gostovanju 2:1 i tako su sprečili "lisice" da dođu do vrha tabele.

Tim Brendana Rodžersa je u slučaju pobede mogao da se popne na prvo mesto na tabeli, ali sada su ostali na tri boda manje od Totenhema i Liverpula.

Gostima je prednost posle pola sata igre doneo tragičar jednog od prethodnih mečeva Ademola Lukman, a onda je osam minuta kasnije Ivan Kavaleiro postigao gol sa bele tačke.

U drugom poluvremenu Lester nije uspevao da dođe do gola sve do 86. minuta kada je Džejmi Vardi pogodio na asistencijzu Barnsa, ali tada je već bilo prekasno.

Aleksandar Mitrović je na teren ušao tek u 87. minutu umesto strelca drugog gola Ivana Kavalera, a ovo je već druga utakmica zaredom na kojoj je ušao sa klupe.

Ovom pobedom je Fulam pobegao iz zone ispadanja i sada se nalazi jedno mesto "iznad crte".