Gužva je u vrhu Čempionšipa, odličan Reding

Veljkov Reding siguran, opet u vrhu: "Rojalsi" bez problema pobijedili Notingem, opet dobra serija Izvor: MN PRESS

Reding je ponovo pobijedio, vezao je četiri utakmice bez poraza i vratio se u vrh tabele Čempionšipa.

Tim Veljka Paunovića pobijedio je ovog puta Notingem Forest 2:0 u 16. kolu prvenstva, u meču u kome je 75 minuta imao igrača više.

Reding i Bornmut sada imaju po 30 bodova, ali i meč više. Njih može da prestigne Norič, dok Votford Vladimira Ivića i Bristol mogu da se izjednače po bodovima.

Reding je poveo kada je Rajan Jejts igrao rukom i tako spasio gol svog tima. Lukas Žoao je bio siguran, postigao je svoj 11. gol u sezoni i donio Redingu vođstvo.

Meč je riješen u 52. minutu, kada je Majkl Morison poslije kornera postigao drugi gol za "rojalse". Reding je tako iskoristio dominaciju koju je imao sve vrijeme utakmice.