Zvezda se protiv Šahtjora priprema za Milan: Makedonci deklasirani, a stručni štab nezadovoljan!

Mirko Ivanić i Nenad Milijaš podelili utiske nakon meča.

nenad-milijas-mirko-ivanic-crvena-zvezda-akdemija-pandev-prenos-golovi-sanse-pobeda-pripreme Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je odigrala tri meča na pripremama u Turskoj, a protiv makedonskog tima Akademija Pandev upisana je i treća pobeda. Mreža je ponovo ostala sačuvana, a u napadu su mnoge stvari odlično funkcionisale.

Crveno-beli su pobedili rezultatom 5:0, mada stručni štab nije u potpunosti zadovoljan izdanjem.

Pomoćni trener Crvene zvezde, nekadašnji kapiten kluba Nenad Milijaš, otkrio je pred kamerama Arenasport da prvih 45 minuta nisu bili za pohvalu!

''Rezultat jako dobar, ali prvo poluvreme jako loše'', rekao je u izjavi nakon meča Nenad Milijaš.

Dejan Stanković i njegov stručni štab su na poluvremenu imali šta da kažu, zatim napravili veliki broj izmena, a to je donelo rezultat.

''Ne sme tako da se igra u Crvenoj zvezdi. U drugi deo smo ušli kako treba, radili smo ono što je potrebno'', rekao je nekadašnji vezni fudbaler.

Na pitanje da li će se u startnoj postavi protiv Šahtjora naći igrači koji će istrčati na teren u prvom prvenstvenom kolu, Milijaš je bio tajanstven.

''Ne postoji prvih 11 kod nas. Protiv Šahtjora će igrati oni najspremniji, ali to ne znači da će oni početi prvenstveni meč'', dodao je bivši kapiten kluba.

Pored Nenada Milijaša, pred kamerama Arenasport se našao i Mirko Ivanić.

''Najbitnije je da gajimo timski duh i da s ena ovakvim mečevima niko ne povredi. Odigrali smo još jednu dobru utakmicu, to je bitno za pripreme. Sad sledi najteži ispit. Mislim da se protiv Šahtjora spremamo za Milan, iako imamo tri prvenstvena meča pre toga'', rekao je vezista koji je postigao gol i upisao asistenciju.

Aktuelni šampion Srbije ima da odigra još samo utakmicu protiv Šahtjora, a zatim se vraća u Beograd. Prolećni deo prvenstva otvara meč sa Novim Pazarom, a nakon tri kola u prvenstvu sledi prvi okršaj protiv Milana u Ligi Evrope.