"Otpisani" napadač Partizana ne staje, opet je pogodio: Donijeće titulu novom timu, a pomaže mu i bivši kapiten Zvezde!

Olimpija iz Ljubljane ide ka tituli, a glavni igrači u tom pohodu su iz Srbije.

djordje-ivanovic-vujadin-savic-olimpija-ljubljana-titula Izvor: MN PRESS

Olimpija iz Ljubljane je pronašla pravi recept za osvajaje titule - počela je da dovodi srpske fudbalere.

Prvo je stigao Đorđe Ivanović iz Partizana, a potom je iz APOEL-a došao nekadašnji kapiten Crvene zvezde Vujadin Savić.

Upravo su njih dvojica donijela Olimpiji pobjedu nad Taborom iz Sežane 3:0 i tako odvojila svoj tim na vrhu tabele. Prvo je Vujadin Savić dao gol u trećem minutu, a onda je Đorđe Ivanović pogodio u 48. minutu. Dva minuta kasnije pao je i treći gol i to je bilo to!

Đorđe Ivanović je poslije neuspješne epizode u Partizanu proigrao u Sloveniji i prvi je strijelac lige sa 10 postignutih golova, a Vujadin Savić je dao prvi gol u svom novom klubu po dolasku sa Kipra.

Savić je pri dolasku najavio da će donijeti trofeje svom novom timu, a sada Olimpija ima pet bodova više od Maribora i najbliža je tituli.