MONDOMANIJA - Hrvati su iznijeli sav prljavi veš: Vlado Čapljić o Ronaldu koji nervira i Euru koji liči na šah!

Gost u novoj epizodi Mondomanije bio je Vlado Čapljić, a on je na vrlo zanimljiv način najavio prvu polovinu nokaut faze Evropskog prvenstva.

mondomanija euro 2020 vlado čapljić Izvor: MONDO

EURO 2020 nam je doneo mnogo iznenađenja, a vreme je za nova - MONDOMANIJA vas priprema za četvrtfinala!

Prvi dio analize mečeva osmine finala Evropskog prvenstva je pred vama, a naš gost Vlado Čapljić na zanimljiv način je analizirao dešavanja na turniru.

Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije, a danas fudbalski trener, na njemu svojstven način komentarisao je sve što smo imali prilike da vidimo u mečevima osmine finala.

Čapljić je obrazložio šta je svjetske šampione Francuze koštalo plasmana u četvrtfinale, kao i zbog čega je Švajcarska bila dovoljno dobra da ih eliminiše. U Belgiji vidi jednog od favorita za osvajanje trofeja, ali zna koji tim bi mogao i da im pomrsi račune.

Član selekcije Jugoslavije koja je na Olimpijskim igrama 1984. osvojila bronzanu medalje napominje i da je Hrvatska izgubila sve ono što ju je krasilo, kao i da ispadanje Portugala više uopšte nije iznenađenje.

Uz zanimljive opaske koje je Čapljić imao na račun Kristijana Ronalda, pogledajte novu epizodu Mondomanije:

Pogledajte gostovanje Vlada Čapljića u novoj Mondomaniji.
Izvor: YouTube/MONDO