Teška povreda Srđana Grahovca na startu Bundeslige: Rapid neočekivano poražen, u 20. minutu ostao bez Banjalučanina!

U sudaru glavom sa protivničkim igračem, Grahovac je izvukao deblji kraj...

srđan grahovac rapid hartberg povreda Izvor: Facebook/Srđan Grahovac

Bečki Rapid, za koji nastupa Banjalučanin i bivši igrač Borca Srđan Grahovac, poražen je večeras u austrijskoj prestonici od Hartberga rezultatom 0:2, a meč je, osim dvostrukog strijelca Darija Tadića, obilježila i povreda bh. internacionalca...

Igrao se 20. minut, kada su se Grahovac i Tobijas Kajnc sudarili glavama, a deblji kraj izvukao je prvotimac Rapida, koji je ostao da leži na terenu krvave glave, da bi nakon ukazane pomoći mjesto na terenu prepustio mladom Lionu Šusteru.

Izvor: Screenshot

Domaćim porazom na startu Bundeslige, zeleno-bijeli su razočarali navijače, koje su, sa druge strane, obradovali u utorak, kada su u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona savladali prašku Slaviju rezultatom 2:1.