Najluđi meč srpskog fudbala - 4:4 penalom u 96. minutu! Krstajićev tim je lider Superlige, ali je ipak kiksnuo

Luda završnica spektakularne utakmice u Senti!

superliga srbije tsc radnički 4 4  Izvor: MN PRESS

Nevjerovatna utakmica petog kola Superlige. "Palo" je čak osam golova i nije bilo pobjednika!

TSC - Radnički 1923 4:4 (2:1)
/Banjac 14', 56', Zec 26', Leandro 88' - Burmaz 22', Mirić 72', 96'p, Filipović 75'/

Poslije četiri uzastopne pobjede, domaći tim Mladena Krastajića vodio je u Senti 1:0, 3:1 i 4:3, ali sve to nije bilo dovoljno da padnu Kragujevčani.

Gol odluke postigao je nekadašnji napadač Crvene zvezde i banjalučkog Borca Marko Mirić u 96. minutu, iz penala!

Penal je skrivio Leandro Pinto, Brazilac koji je samo desetak minuta ranije postigao gol za vođstvo TSC-a 4:3. Učinilo se da je tu bio kraj utakmice, ali Kragujevčani su se još jednom pokazali kao veoma "žilav" tim i izborili bod.