Albansko divljaštvo! Gađali i fudbalera Poljske: Davao intervju, pa morao da pobjegne sa terena! (VIDEO)

Autor Nemanja Majstorović

Više incidenata obilježilo je meč između Albanije i Poljske u Tirani.

Albanci gađaji fudbalera Poljske prilikom davanja intervjua Izvor: Twitter/sport_tvppl/Screenshot

Kvalifikaciona utakmica za odlazak na Svjetsko prvenstvo između Albanije i Poljske prekinuta je na desetak minuta zbog huliganskog pira domaćih navijača.

Incidenti su započeli u 77. minutu kada je Poljska postigla gol za vođstvo, a sa tribina poletjeli razni predmeti ka igračima - uglavnom flaše i upaljači - zbog čega su igrači morali u svlačionicu. Vratili su se Poljaci poslije kratkog prekida i potvrdili pobjedu (1:0), ali nije se tu završilo divljaštvo.

Dok je fudbaler Karol Sviderski, inače strijelac odlučujućeg gola, davao izjavu za poljsku televiziju, sa tribina je ponovo doletjela jedna flaša i pogodila ga, a nakon toga je odlučeno da se intervju prekine.

Sviderski je stigao da odgovori tek na jedno pitanje, ali je svakako bitnije da izvuče "živu glavu" sa meča.

Pogledajte i fotografije sa meča na kome su Albanci vrijeđali i Srbiju, dok je ona slavila u Beogradu.