Haos u Andaluziji! Prekinut derbi Sevilje u Kupu kralja, navijač Betisa pogodio protivničkog igrača šipkom u glavu!

Nevjerovatno!

betis sevilja prekid Izvor: Jose Manuel Vidal/EFE

Jedan od derbija osmine finala Kupa kralja igraju gradski rivali Betis i Sevilja.

Očekivao se spektakl, pogotovo što se u ovoj fazi španskog kup-takmičenja igra samo jedan duel, međutim iz Andaluzije su stigle nemile scene – utakmica je prekinuta krajem prvog poluvremena!

Sevilja je povela u 35. minutu pogotkom nekadašnjeg asa Atalante Papua Gomeza, da bi samo četiri minuta kasnije zeleno-bijeli uzvratili spektakularnim golom Nabila Fekira iz kornera.

I onda – prekid!

Odmah nakon gola za 1:1, jedan navijač Betisa je plastičnom šipkom pogodio u glavu prvotimca Sevilje Džoana Džordana, koji se u tom momentu nalazio tik pored glavnog arbitra Rikarda de Burgosa Bongoečee.

Utakmica je odmah prekinuta, a za sada nema informacija da li će i kada biti nastavljena, ali je jasno da to sigurno neće biti večeras.