Au! Slavio gol za pobjedu, pa slomio šaku: Lampard odahnuo u 94. minutu, ali ne zna kako je ovo uspio!? (VIDEO)

Neobičan detalj sa kraja meča Evertona i Njukasla

frenk lampard slomio šaku Izvor: Twitter/@SkySportsNews/Printscreen

Evertonu je "gorjelo" pod nogama, morali su da pobijede Njukasl kako bi se bar malo odmakli od zone ispadanja i u tome su jedva uspjeli.

"Karamele" su slavile 1:0 golom u 94. minutu meča, a njihov menadžer Frenk Lampard je prilikom slavlja polomio šaku!

Everton je do pobjede stigao u posljednji čas, kada je Aleks Ivobi zatresao mrežu na asistenciju Kalverta Luina i tako sa igračem manje šokirali Njukasl.

Ipak, u burnom slavlju, Frenk Lampard je nekako da polomi svoju šaku i dobrano se povrijedi. Nekako, jer ni on nije baš siguran kako je do toga došlo.

"Slomio sam moju šaku slaveći pogodak. Prilično je bolno i ruka nije stabilna, ali to me trenutno ne zanima. Moje kosti mora da su omekšale, jer se ne sjećam tog trenutka. Neka to bude cijena za tri boda", rekao je Lampard nakon pobjede.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!