Sporan detalj u Humskoj, TSC tražio penal: Htjeli najstrožu kaznu zbog igranja rukom, ali sudija je ostao nijem (VIDEO)

Igrači gostujućeg tima su se bunili nakon ovog centaršuta, ali sudija nije pokazao na bijelu tačku.

tsc tražio penal protiv partizana  Izvor: Arenasport/printscreen

Fudbaleri Partizana savladali su TSC 2:0 golovima Slobodana Uroševića, a u samom finišu prvog poluvremena TSC je imao jedan opasan napad poslije koga je moglo da dođe do drame.

Prošao je napad gostiju po boku, a onda je uslijedio centaršut koji je izblokirao defanzivni vezista crno-bijelih Marko Jevtović. Ipak, igrači TSC-a su smatrali da je on odigrao rukom u ovom slučaju.

Pogledajte taj momenat iz 42. minuta kada je na kraju svega sviran korner za gostujuću ekipu:

Pogledajte

00:51
TSC sporna situacija
Izvor: TV Arenasport

Poslije ovog meča Partizan je prvi na tabeli Superlige Srbije sa tri boda više od Crvene zvezde, koja čeka svj duel ovog kola sa Radničkim u Nišu.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!