Šok u 90. minutu - čeka nas drama u Premijer ligi: Totenhem izgubio i dao šansu rivalima, Konte će biti bijesan

Sada će tek biti neizvjesno kome će pripasti to veoma važno četvrto mjesto na tabeli.

totenhem izgubio od brajtona  Izvor: Profimedia

Svako proljeće, ista priča u Premijer ligi! Tri kluba su sigurna na mjestima za plasman u Ligu šampiona, ali u borbi za četvrtu poziciju, klubovi kao da "namjerno" daju šansu svojim rivalima!

Tako je sada Totenhem Hotspur priredio veliku šansu Arsenalu, pa čak donekle i Mančester junajtedu, da ih sustignu u finišu sezone, pošto su šokantno izgubili od Brajtona u 90. minutu!

Brajton je savladao Totenhem 1:0 usred Londona, pogotkom Leandra Trosara u posljednjim minutima meča i tako unio novu dramu u borbu za plasman u Ligu šampiona.

Totenhem je katastrofalno odigrao meč, nisu zabilježili nijedan šut u okvir gola Brajtona, spram pet koliko je imala ekipa Grejema Potera. I sada se stvari komplikuju za Antonija Kontea i njegove pulene.

Totenhem jeste četvrti sa tri boda više od Arsenala, ali sa dvije utakmice više od svog velikog rivala. Mančester junajted je na sedmom mjestu sa šest bodova manje i utakmicom manje i u nekom manje vjerovatnom scenariju bi i oni mogli da im se približe.

"Pijevcima" je ostalo još šest mečeva do kraja sezone, uključujući i derbi sjevernog Londona protiv Arsenal, tako da će u Premijer ligi biti još dosta uzbuđenja...

Standings provided by SofaScore LiveScore

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!