Ovo je penal kojim je Partizan došao do boda: Lutovac pao u nadoknadi, sudija pokazao na "bijelu tačku"! (VIDEO)

Ovako je Partizan uspio da se izvuče na "Čairu" i stigne do boda protiv Radničkog iz Niša.

radnički partizan gol za 3:3 Izvor: Arena Sport/Screenshot

Fudbaleri Partizana nisu uspjeli da upišu pobedu na utakmici u Nišu pošto su u burnom susretu remizirali 3:3 protiv Radničkog.

Utakmica u kojoj je viđeno šest golova i devet žutih kartona okončana je pogotkom crno-bijelih u 97. minutu meča i to iz jedanaesterca.

Partizan je gubio 3:1 na "Čairu" do 20 minuta pred kraj susreta, ali je gol Slobodana Uroševića vratio nadu timu Ilije Stolice. I onda na kraju detalj o kojem će se najviše pričati.

Igrao se 95. minut kada je Aleksandar Lutovac krenuo u napad ka golu Nišlija, a Mlađović je oborio rezervistu crno-bijelih. Glavni sudija je pokazao na penal, a poslije čekanja VAR potvrde da je bio penal, lopti je prišao Rikardo Gomeš.

Najbolji strijelac Partizana je hladnokrvno zatresao mrežu i tako duboko u nadoknadi vremena donio svom timu vrijedan bod. Pogledajte kako je to bilo:

Pogledajte

00:15
Penal za Partizan protiv Radničkog
Izvor: TV Arena sport

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!