I oni se sjetili Mihe, samo jedan klub i dalje ćuti: Siniša ih srušio sa dva projektila, sad plaču za njim!

Maleni Portdaun je pokazao veliko poštovanje, a Juventus i dalje nije napisao ni riječ o odlasku velikana.

Portdaun se sjetio Siniše Mihajlovića Izvor: Tweet/Portadown FC

Cijela Italija tuguje, cijela Srbija tuguje, finale Mundijala će na minut stati zbog smrti Siniše Mihajlovića, samo se Juventus ne oglašava! Čak je i do daleke Sjeverne Irske stigla vijest da je preminuo fudbalski bombarder, a tim povodom se oglasio fudbalski klub Portdaun.

Višestruki šampion Sjeverne Irske i jedan od tamošnjih najvećih klubova se prisjetio utakmice odigrane 17. septembra 1991. godine na Vašutaš stadionu u Segedinu gdje je Crvena zvezda u prvoj rundi Kupa evropskih šampiona bila bolja od njih sa 4:0.

Nakon što su Miroslav Tanjga i Vlada Stošić pogodili mrežu Portdauna, na scenu je stupio Siniša Mihajlović. Prvo u 76. a onda i u 84. minutu iz slobodnjaka je pocijepao mrežu rivala i tako ih praktično u prvom duelu dvomeča eliminisao.

"Sa tugom smo primili vijest o smrti Siniše Mihajlovića. Mihajlović je bio dio tima Crvene zvezde koji je igrao sa Portdaunom u Kupu Evropskih šampiona 1991, godine. Odigrao je oba meča i postigao oba gola u pobjedi od 4:0 u prvoj utakmici", navodi se u poruci Portdauna, uz video na kome se vide oba pogotka. Pogledajte ih: