Poslastica za Mesija, dao je "MILION" ovakvih golova! (VIDEO)

Argentinski napadač Lionel Mesi pokazao je još jednom da mu nema ravnog.

mesi dao sjajan gol za pari sen žermen  Izvor: Profimedia

Pari sen Žermen je poslije preokreta pobijedio Tuluz 2:1 (1:1) i tako zadržao dvocifrenu prednost u odnosu na Olimpik iz Marseja, a na tome trener Kristof Galtije može da zahvali Lionelu Mesiju. Najbolji fudbaler svih vremena još jednom je pokazao koliko malo prostora mu treba i golom iz 58. minuta podsjetio je na najslavnije dane iz Barselone, kada je redovno sa ivice kaznenog prostora izluđivao golmane.

Tuluz je vodio od 20. minuta golom Van de Bumena, da bi Ašraf Hakimi u 38. izjednačio, a potom dvadesetak minuta kasnije i asitirao Lionelu Mesiju za gol kod koga Maksim Dupe nije mogao ništa.

Bila je to dugačka akcija Pari sen Žermena tokom koje je Mesi samo statirao, a onda kada je Hakimi krenuo u sredinu, aktivirao se na vrijeme i samo udario po lopti. Bio je to savršeno precizan udarac sa vrha kapice koji je prošao kroz gusti blok fudbalera Tuluza i završio u mreži Dupea. Pogledajte kako je to izgledalo:

Loša vijest za PSŽ uoči mečeva sa Bajernom u osmini finala Lige šampiona je da se povrokedio i Renato Sančez, tako da je "bolnica" u Parizu dobila još jednog pacijenta. Od ranije su povrijeđeni Ramos, Nejmar, Mbape, Mukijele i Kimpembe... Vidjećemo ko od njih će se vratiti do Bajerna, ali već se zna da to neće biti Mbape.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!