Evo zašto je trener ponizio Radonjića! Svi mu viču, a Neca "zaspao" - odmah izašao iz igre! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Pogledajte potez zbog kog trener Ivan Jurić nije imao više strpljenja za Nemanju Radonjića.

Zašto je Radonjić zamijenjen Izvor: TV Arena sport/screenshot

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić igrao je samo 14 minuta u gradskom derbiju Torina i pitanje je kada će sljedeći put dobiti šansu u dresu "bikova". Radonjića je trener Ivan Jurić uveo u 60. minutu, a potom ga već u 74. povukao sa terena, nakon čega je uslijedilo i "objašnjavanje" kraj aut-linije. Drama se nije tu završila pošto je Jurić prozvao Radonjića na konferenciji za medije, da bi mu i Srbin replicirao porukom na Instagramu.

Jasno je da su se stvari otrgle kontroli i da će dvojica karakternih Balkanaca sada teško "zakopati ratne sjekire", posebno ako jedan ne popusti. U ovom slučaju to bi najvjerovatnije trebalo da bude Nemanja Radonjić koga je Jurić označio kao najvećeg krivca za pad njegovog tima u drugom poluvremenu...

Jurić je na konferenciji za medije apostrofirao da Radonjić nije poštovao instrukcije koje je dobio i da je direktno uticao da Bremer postigne gol za 3:2 u 71. minutu, nakon čega je izveden iz igre.

Navodno, Jurić je od Radonjića tražio da markira Kjezu, što srpski reprezentativac nije uradio kod "skraćenog kornera". Krenuo je pa stao i tada je igrač Juventusa bez čuvara uspio da pošalje idealnu loptu za Bremera, a Brazilcu nije bilo toliko teško da postigne gol kojim je "stara dama" povela u derbiju. Na snimku se vidi i da je čak i Vanja Milinković-Savić vikao na Radonjića da pazi na Kjezu, ali je to srpski as ignorisao.