Luka Jović prekinuo golgeterski "post": Ušao na poluvremenu i odmah dao gol golmanu Srbije! (VIDEO)

Napadač Fiorentine i reprezentacije Srbije Luka Jović postigao je pogodak poslije više od dva i po mjeseca "posta" na startu drugog poluvremena meča u Torinu.

Luka Jović strelac za Fiorentinu na gostovanju protiv Torina Izvor: Twitter/fiorentina_it/Screenshot

Srpski centarfor je zabilježio petu "recku" u Seriji A i doveo u vođstvo Fiorentinu, ali su fudbaleri Torina pogotkom Antonija Sanabrije uspjeli da ostanu neporaženi od finaliste Konferencijske lige!

TORINO - FIORENTINA 1:1 (0:0)

Jović je na poluvremenu zamijenio Rikarda Sotila i praktično u prvom napadu "viole" na centaršut Kristijana Kvamea pogodio mrežu Vanje Milinković Savića, kolege iz srpskog nacionalnog tima - 1:0.

Nekadašnji napadač Ajntrahta iz Frankfurta je ove sezone odigrao 44 meča za tim iz Firence, od kojih je na 22 bio starter i upisao 13 golova i šest asistencija.

Posljednji pogodak, prije današnjeg na Olimpijskom stadionu u Torinu, Jović je dao početkom marta protiv Milana (2:1), što znači da je "postio" dva i po mjeseca.

Zato i ne čudi njegovo veliko slavlje poslije gola.

Ipak, "bikovi" su do boda stigli u 66. minutu kada je Antonio Sanabrija iz prve reagovao na centaršut Alesandra Bonđorna i prevario golmana Mikelea Ćerofolinija - 1:1.

U gostujućem timu od srpskih fudbalera od početka je zaigrao Aleksa Terzić, dok je Nikola Milenković ostao na klupi. Kod "bikova" u početnoj postavi bili su Milinković Savić i Ivan Ilić.