Partizan Nordsjeland uživo prenos livestream Konferencijska liga

PARTIZAN NIJE ZA EVROPU - TUŽAN KRAJ CRNO-BIJELIH!

Partizan doživio i treći poraz u četiri utakmice u Evropi i oprostio se od međunarodnih takmičenja. Veliki problemi na svim nivoima u Humskoj.

Partizan Nordsjeland uživo prenos livestream Konferencijska liga Izvor: MN PRESS

Partizan je izgubio od Nordsjelanda u Humskoj 0:1 (0:1) i ispao iz Evrope u plej-ofu kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

Pokušao je tim Igora Duljaja da bar izbjegne poraz u revanšu poslije blamaže u Danskoj (0:5), ali ni na koji način nije dokazao da zaslužuje mjesto u grupnoj fazi umjesto dominantnih Danaca. Tako će crno-bijeli kao malo puta posljednjih godina gledati na TV-u evropska takmičenja i do sljedećeg ljeta razmišljaće samo o Superligi.

Dan poslije odlaska predsjednika Milorada Vučelića i dva sata nakon završetka velikog protesta Grobara protiv uprave, crno-bijeli su doživjeli poraz kojim su se oprostili od jedne od najneuspješnijih evropskih epizoda u klupskoj istoriji. Bilans tima Igora Duljaja u dvomečima protiv Sabaha iz Azerbejdžana i Nordsjelanda je zaista poražavajući - tri poraza i jedna pobjeda, uz plasman na penale u prošloj rundi. Gol razlika crno-bijelih u ta četiri meča je 2:8 i oslikava koliko je malo Partizan pružio u Evropi ovog ljeta.

Nakon što je prethodnih dana bilo govora i o promjeni trenera Igora Duljaja, što je on demantovao i osudio, kao i nakon velike promjene u klupskom rukovodstvu, ne djeluje da će turbulentni dani u Humskoj postati mirniji u skorijoj budućnosti. Za sada je samo sigurno da na tom stadionu neće biti Evrope bar do jula ili avgusta 2024. godine.

22:52

KRAJ UTAKMICE - PORAZ I ELIMINACIJA PARTIZANA

22:42

Crveni za Nemanju Nikolića

Ušao je u drugom poluvremenu da nešto promeni, a sada je dobio crveni karton i crno-beli će igrati sa desetoricom. Napadač Partizana udario je igrača danskog tima kome se pruža pomoć u kaznenom prostoru gostiju. U toku je 85. minut

22:39

Blokiran udarac Belića

Zadnji vezni Partizana gađao je u 81. minutu, lopta je zakačila jednog igrača gostiju i prešla preko gola, u korner. Posle prekida nije bilo nove prilike za crno-bele.

22:31

74' Prilika za Partizan - Kalulu

Utrčao je u šesnaesterac po desnoj strani, pokušao je da lobuke golmana i prebacio gol

22:23

Pogledajte kako je Nordšjeland poveo u Humskoj

Partizan Nordsjeland
Izvor: YouTube/TV Arena sport

22:23

62' Šćekićev šut je blokiran

Crno-beli u ovom trenutku pokušavaju da bar izbegnu poraz na oproštaju od Evrope. Crnogorski vezista pokušao je da pogodi u gužvi, a lopta se odbila od jednog igrača Danaca

21:49

Pogledajte slike iz Humske

21:36

35' Umalo 0:2 za Nordšjeland

Mladi Šveđanin Benjamin Nigren istrčao je u brzoj akciji u kazneni prostor Partizana i Svetozar Marković je dobro reagovao, otežavši mu šut. Bila je to još jedna velika šansa za Dance.

21:31

Nordsjeland vodi 1:0 - opet taj Osman

"Dželat" crno-belih iz prvog meča u Danskoj zatresao je mrežu i u Humskoj, na perfektnu asistenciju svog saigrača Antmana. Sve se desilo munjevito brzo i golman Partizana nije imao šansu

Izvor: Stefan Stojanović/MONDO

21:26

26' Sreća za Partizan - zicer za Nordšjeland

Lako je pobegao Ibrahim Osman svima u crno-belom, zalomio je Aranđela Stojkovića, istrčao sam pred golmana Jovanovića i pogodio spoljni deo mreže

21:24

Žuti karton za Saldanju zbog simuliranja

Partizanov napadač dobio je žuti karton jer je glumio u kaznenom prostoru gostiju i u 24. minutu pokušao da iznudi penal

21:16

16' Partizan traži penal!

Aranđel Stojković je ukazao na igru rukom fudbalera Nordšjelanda u kaznemom prostoru, ali usporeni snimak ipak pokazuje da nije bio u pravu i da je sve čisto. Miran početak meča u Humskoj, gde lider danskog prvenstva kontroliše dvomeč

21:00

Meč je počeo, Partizan pred NEMOGUĆOM MISIJOM!

Igor Duljaj odabrao ovih 11 igrača

Partizan će igrati protiv Nordšjelanda u ovom sastavu: Jovanović - Stojković, Ilić, Marković, Antić, Belić, Kanute, Natho, Menig, Severina, Saldanja.

18:38

Duljaj bira tim - verovatno samo jedna promena

18:37

Takođe pre meča - ostavka predsednika Partizana

Milorad Vučelić podneo je ostavku u sredu i zamolio članove skupštine kluba da ovog puta usvoje njegovu ostavku. Na čelu kluba proveo je sedam godina.

Izvor: Youtube/FK Partizan Beograd

18:36

Pre meča - protest Grobara

Navijači Partizana okupili su se u 18 časova u centru Beograda i u koloni došli do stadiona u Humskoj, da bi i na taj način izrazili nezadovoljstvo radom uprave i pozvali njene članove na ostavke. "Dogorelo je", piše u pozivu Grobara navijačima crno-belih.

Pogledajte slike sa protesta:

18:35

Dobro došli u tekstualni prenos utakmice

Duel Partizan - Nordšjeland počinje u 21 čas i Partizan će morati da nadoknadi čak pet golova zaostatka iz prve utakmice da ne bi ispao i završio evropsku sezonu ovog 31. avgusta.