Bivši igrač Zvezde ne staje: Za dva mjeseca u Italiji dao koliko za dvije godine na "Marakani" (VIDEO)

Nikola Krstović u fantastičnoj formi od dolaska u Seriju A.

Nikola Krstović gol protiv Sasuola Izvor: Profimedia/LaPresse

Crnogorski napadač Nikola Krstović nastavio je dobru golgetersku formu u Italiji. Krstović je donio bod svom Lećeu na stadionu "Via del Mare" protiv Sasuola 1:1 (0:1) nakon što je još jednom pokazao da ima "njuh" za gol, zbog čega je već dobijao posebne pohvale "na Čizmi".

Sasuolo je vodio od 22. minutu golom Berardija iz penala, dok je Krstović rezultat poravnao - ispostaviće i učinio ga konačnim - u 48. minutu. Strefeca je izveo korner, loptom je igrao Baskiroto, a potom je Crnogorac sa pet metara nogom lagano poslao iza leđa iskusnog golmana Konsiljija. Uslijedila je burna proslava sa navijačima Lećea koji su ga zavoljeli, kao što su prije dvadesetak godina to učinili sa njegovim sunarodnikom Mirkom Vučinićem. Pogledajte gol:

Bivšem fudbaleru Crvene zvezde ovo je već četvrti gol od dolaska iz Slovačke u Italiju, a prethodno je već pogađao mrežu i Fiorentine, Salernitane i Monce, pa na mečevima na kojima je postizao pogotke njegov tim nije gubio. Interesantno je da je za dvije sezone u Zvezdi, Krstović postigao tri gola.