Demonstracija sile! Bajern postigao osam golova u jednom poluvremenu, Kejn pogodio sa svoje polovine terena (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Kakva dominacija Bavaraca.

Bajern Minhen Izvor: RONALD WITTEK/EPA

Fudbaleri Bajerna demonstrirali su silu u 9. kolu Bundeslige nad ekipom Darmštata. Ekipa iz Minhena slavila je sa visokih 8:0.
Nije dobro počelo za Bavarce koji su već u četvrtom minutu ostali sa igračem manje na terenu.

Crveni karton zaradio je Jozua Kimih, a onda je u 21. minutu Klaus Đasula isključen na drugoj strani. Do kraja prvog poluvremena vidjeli smo još jedan crveni karton. Ovog puta isključen je Matej Maglica pa je ekipa Darmštat ostala sa devet fudbalera na terenu.

Goleadu je otvorio Hari Kejn u 51. minutu, a onda smo u narednih 20 minuta vidjeli još pet golova!

Na 2:0 povisio je Sane u 56. minutu, a četiri minuta kasnije pogađa i Musiala. Sane svoj drugi pogodak danas postiže 64. minutu, a na peti pogodak djelo je Kejna koji je ovog puta pogodio sa preko 50 metara.

U 71. minutu u listu strijelaca se upisao i Miler, ali tu nije bio kraj.

Za 7:0 pogodio je ponovo Musiala, da bi Kejn dva minuta prije kraja postavio konačni rezultat.

U istom terminu odigrane su još četiri utakmice. Verder je na svom terenu savladao Union Berlin sa 2:0 dok je Borusija Menhengladbah bila bolja od Hajdenhajma sa 2:1. Augzburg je nakon preokreta savladao Volfsburg (3:2), a Hofenhajm je slavio na gostovanju u Štutgartu (2:3).