Katastrofalan kiks "kapitalca" crveno-bijelih, trener ga odmah sklonio sa terena!

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Uveo ga, pa izveo poslije samo 15 minuta.

Osman Bukari kiks na Afričkom Kupu nacija Izvor: Issouf SANOGO / AFP / Profimedia

Napadač Crvene zvezde Osman Bukari, za koga crveno-bijeli traže 10 miliona evra, napravio je veliki kiks i koštao reprezentaciju Gane pobjede na Afričkom kupu nacija. On je u meču protiv Egipta, pri vođstvu svog nacionalnog tima 2:1, napravio kiks koji je protivnik kaznio postigavši gol za konačnih 2:2. Bukari je presjekao dodavanje i zadržao loptu dovoljno dugo da mu je protivnik ukrade i kazni ga.

Selektor Gane Kris Hjuton sigurno je pobjesnio zbog ovog poteza napadača Zvezde, što je i dokazao. Iako je Bukarija uveo samo minut prije ovog katastrofalnog kiksa, izveo ga je iz igre samo 15 minuta kasnije. Iako je napadač i iako mu je bio potreban gol, Bukari je morao odmah nazad.

Pogledajte tu situaciju:

Podsjetimo, ove zime za Bukarija je konkretno interesovanje poslao ruski klub Krasnodar, koji je prema saznanjima MONDA bio spreman da ga plati osam miliona evra. On je napadač Zvezde od ljeta 2022. godine, postigao je nekoliko veoma važnih golova, poput voleja protiv Partizana, kontranapada protiv Mančester sitija, udarca iz "mrtvog" ugla protiv Jang Bojsa, takođe u Ligi šampiona... Međutim, ako ovako bude igrao, na Kupu afričkih nacija će samo "ubiti" svoju cijenu, a neće je podići.