Rijeka eliminisala Borac u četvrtfinalu Kupa prijateljstva: Utakmica završena tučom (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Borac završio takmičenje na Kupu prijateljstva.

rijeka borac Izvor: Screenshot/Kup prijateljstva/Facebook

Juniori Rijeke u četvrtfinalu Kupa prijateljstva savladali ekipu Borca rezultatom 3:2, a prvo ime susreta bio je Matej Momčilovski koji je postigao dva gola.

Rijeka je do prednosti stigla već u četvrtom minutu kada je pogodio Bruno Došen. Do kraja prvog dijela vidjeli smo još jedan pogodak Rijeke, a strijelac je bio pomenuti Momčilovski koji je maestralno savladao golmana Borca.

Izabranici Zorana Dragišića se nisu predali te su se u potpunosti vratili u meč. Najprije je u 42. minutu pogodio Đorđe Burnjaković da bi rezultat u egal vratio Sergej Bogdanić nakon pet minuta igre u nastavku.

Ipak, u 68. minuti Momčilovski još jednom pogađa za 3:2, što je bio i konačan rezultat meča.

Na samom kraju utakmice došlo je do sukoba na terenu i naguravanja što je rezultiralo sa dva crvena kartona za fudbalere Borca, a isključeni su Nemanja Rendić i Sergej Bogdanić.