Gol sezone u Novom Pazaru! Bivši igrač Zvezde pocijepao mrežu - volej iz daljine kao strijela

Spektakularan pogodak Nikole Stankovića na utakmici Novi Pazar - Čukarički!

Nikola Stanković postigao sjajan gol na utakmici Novi Pazar Čukarički Izvor: TV Arena sport/screenshot

Bivši fudbaler Crvene zvezde Nikola Stanković dao je spektakularan gol za Čukarički u remiju protiv Novog Pazara u gostima (2:2). Volej-udarcem on je uljepšao utakmicu na Gradskom stadionu u Pazaru, gdje su domaći navijači napravili spektakl dočekavši svoje ljubimce poslije dugo vremena na matičnom terenu.

Pogledajte gol kojim je Stanković u 68. minutu postavio konačan rezultat 2:2:

Nikola Stanković gol Novi Pazar Čukarički
Izvor: YouTube/TV Arena sport

Čukarički je u Pazaru poveo 1:0 golom Vinisijusa Mela u 16. minutu, a onda je Adem Ljajić namjestio dva pogotka domaćima, za preokret 2:1. Strijelci su bili Uroš Đuranović i Aleksandar Mesarović. Na poluvremenu je rezulat bio 2:1 za tim Tomislava Sivića, ali je u 68. minutu ipak "sijevnuo" volej Nikole Stankovića, kojim je podsjetio na to kakvu bombu ima u nozi.

Nikola Stanković (21) je dijete Crvene zvezde i igra za Čukarički od prošlog ljeta, a prethodno je u dresu "A" tima crveno-bijelih odigrao 12 utakmica i dao dva gola, oba u Kupu Srbije u sezoni 2022/23.

Pogledajte kako je izgledao meč Novi Pazar - Čukarički na Gradskom stadionu.