• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

 Crvena zvezda Partizan prenos uživo livestream

Crvena zvezda - Partizan - 3:3.

 Crvena zvezda Partizan prenos uživo livestream Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

Crvena zvezda i Partizan odigrali su spektakularan derbi, šest golova i remi - 3:3!

Nevjerovatna utakmica na Marakani u 175. okršaju dva najveća srpska kluba. Prštalo je na sve strane, preokreti, golovi i utakmica o kojoj će se sigurno pričati. Na kraju je Nemanja Nikolić sa penala u 95. minutu postavio konačan rezultat.

Partizan je bolje počeo meč i u 8. minutu postigao gol za vođstvo preko Zubairua. Veliko slavlje crno-bijelih i bakljada na južnoj tribini. Napadala je Zvezda od tog momenta, tražila gol, nije uspjela da ga pronađe u prvom dijelu igre.

Čim je počelo drugo poluvrijeme Zvezda je za pet minuta napravila preokret. Šerif Endiaj je dao dva gola. Prvo u 46. minutu za izjednačenje, pa onda u 51. za preokret i prednost. Onda novi blic-krig sa dva gola, ovog puta na obje strane.

Prvo je Kovač u 59. pogodio za izjednačenje (2:2), a samo tri minuta kasnije je Ivanić izveo majstoriju i vratio prednost (3:2). Izgledalo je da će crveno-bijeli da dođu do trijumfa, ali je Elšnik pogriješio prilikom izbacivanja lopte, Natho je iznudio penal, sudija Minaković je na asistenciju VAR sobe pogledao snimak i pokazao na "kreč", a Nikolić je postavio konačan rezultat.

18:08

Strijelci na derbiju

Ovako je sve izgledalo na derbiju koji je završen rezultatom 3:3.

0:1 - Zubairu u 8. minutu
1:1 - Endiaj u 46. minutu
2:1 - Endiaj u 51. minutu
2:2 - Kovač u 59. minutu
3:2 - Ivanić u 62. minutu
3:3 - Nikolić u 95. minutu (penal)

18:00

Kraj - 3:3!

Kakva utakmica, gotovo je, 3:3 u derbiju!

17:58

95' - Nikolić za 3:3!

Nikolić je pogodio sa penala, 3:3 je u derbiju!

17:57

93' - Penal za Partizan

Sudija je pogledao snimak i pokazao - penal za Partizan u 93. minutu. Zvezda vodi sa 3:2.

17:57

92' - Natho traži penal

Prilikom izbacivanja lopte Elšnik je udario Natha po nozi, on je pao, tražio je penal. Sudija Minaković je otišao da pogleda snimak.

17:57

92' - Kakva šansa za Partizan

Kalulu je ušao u kazneni prostor, imao je dovoljno vremena da se namesti, da nađe rješenje, donio je lošu odluku, poslao je lošu loptu u peterac, tamo je izbio Elšnik.

17:53

88' - Guteša hvata loptu

Probao je Partizan dugom loptom da dođe do gola, Guteša je lako uhvatio loptu. Zvezda vodi 3:2.

17:53

85' - Dvostruka izmjena Blagojevića

Dvostruka izmjena Blagojevića. Stjepanović i Vukotić su ušli na teren, izašli su Kovač i Roganović. Zvezda vodi sa 3:2.

17:46

83' - Partizan sa loptom

Partizan je taj koji ima loptu i pokušava da organizuje napad, probao je to preko Šćekića koji je pogriješio prilikom dodavanja.

17:43

80' - Ulazimo u završnicu, Zvezda vodi 3:2

Ostalo je još desetak minuta do kraja meča, Zvezda vodi sa 3:2.

17:40
17:40

76' - Endiaj zamijenjen, Zvezda vodi 3:2

Endiaj je samo pao na zemlju, bez ikakvog kontakta. Samo je legao, izgleda da neće moći da nastavi meč. Duarte je ušao umjesto njega. Zvezda vodi sa 3:2

17:40

75' - Ofsajd

Nova šansa za Šerifa, oprobao se, izblokiran je njegov udarac, ali je ond apodignuta zastavica za ofsajd.

17:40

72' - Napada Zvezda

Nastavljaju se napadi Zvezde poslije vođstva od 3:2, traži novi pogodak.

17:35

68' - Dvije izmjene

Izmjene na obhe strane, Blagojević je pojačao ofanzivu, ušao je Nikolić umhesto Šehovića, na drugoj strani je ušao Milson umhesto Maksimovića.

17:31

67' - Korner za Zvezdu

Korner za Zvezdu, nije bilo opasnosti. Zvezda vodi sa 3:2.

17:25

62' - Ivanić vratio vođstvo

Mirko Ivanić pogađa dalji ugao i vraća prednost Zvezdi, sada je 3:2 za crveno-bijele!

Izvor: MN PRESS

17:23

59' - Kovač za izjednačenje!

Kovač pogađa u 59. minutu, Partizan je izjednačio - 2:2!

17:23

55' - Proslava Šerifa

Endiaj je proslavio gol tako što je legao da spava.

Izvor: MN Press/Ivica Veselinov

17:17

52' - Zubairu završio meč

Kraj za Zubairua, nije u stanju da nastavi meč. Umjesto njega je ušao Goh.

17:15

51' - Kakav kiks Jovanovića, Endiaj pogodio

Endiaj je donio preokret, Zvezda vodi sa 2:1. Nevjerovatna greška golmana Jovanovića, lopta mu je prošla ispod ruke!

17:15

48' - Šerifu lijepe dres!

Endiaj je dao gol, a prilikom proslave je pocijepao dres. Izgleda da nema drugog dresa, pošto je otišao na klupu, skinuo dres i onda je uslijedilo rješenje - zalijepili su oštećeni dres i on se vratio na teren.

17:10

46' - Endiaj pogodio, Zvezda izjednačila

Endiaj je pogodio već u 46. minutu, Zvezda je izjednačila na 1:1..

17:10

46' - Jedna izmjena

Počelo je drugo poluvrijeme. Jedinu izmjenu napravio je Milojević, Nemanja Radonjić ušao je umjesto Silasa.

17:10

Bakljada na Sjeveru

Pred početak drugog poluvremena viđena je bakljada na sjevernoj tribini.

Izvor: Mondo/Stefan Stojanović

17:01

Kalulu napustio teren sa ljekarima

Kalulu je ostao da leži na travi poslije zvižduka Minakovića za kraj prvog poluvremena. Ljekarski tim je ušao na teren i sa njima je otišao u svlačionicu. Ostaje da se vidi o kakvoj povredi se radi.

16:51

Poluvrijeme

Završeno je prvo poluvrijeme, Partizan vodi na Marakani sa 1:0.

16:50

Još jedna šansa za Zvezdu, brani Jovanović.

16:50

45' - Još tri minuta

Igraće se još tri minuta na Marakni. Jovanović je uhvatio loptu poslije prekdia za Zvezdu. Partizan vodi sa 1:0.

16:49

44' - Kovač prekida napad Zvezde

Kovač pravi faul na sredini terena i prekida napad Zvezde. Partizan i dalje vodi sa 1:0.

16:46

42' - Endiaj preko prečke

Nova šansa za Zvezdu, Silas je centrirao, Endiaj šutirao glavom, preko prečke.

16:45

40' - Ivanić, umalo izjednačenje

Ivanić je izveo slobodan udarac, prebacio je živi zid, lopta je završila pored stative.

16:45

38' - Koškanje na derbiju

Došlo je do koškanja prije izvođenja slobodnog udarca, Kalulu je htio da se obračuna sa Elšnikom, reagovao je Ivanić i pokušao da smiri strasti. Onda je prišao sudija Minaković i uspio da ih razdvoji. U svemu tome je Šehović dobio žuti karton.

16:38

34' - Endiaj u ofsajdu

Endiaj je šutirao glavom pored gola, sudija je prije toga podigao zastavicu, bio je u velikom ofsajdu.

16:37

33' - Silas na zemlji, Minaković odmahuje rukom za penal

Silas je završio na zemlji u kaznenom prostoru, igrači Zvezde su pogledali ka sudiji, Minaković je odmahnuo rukom da nema ni govora o penalu.

16:33

31' - Elšnik se oprobao

Probao je Elšnik iz slobodnog udarca, daleko preko prečke je otišla lopta.

16:33

28' - Zubairu završio na zemlji

Zubairu je završio na zemlji, držao se za glavu, sudija mu je prišao, ali je fudbaler Partizana ubrzo ustao i nastavio meč. Partizan vodi sa 1:0.

16:28

26' - Kalulu pravi velike probleme crveno-bijelima

Kalulu pravi ogromne probleme odbrani Zvezde, kada je on sa loptom Partizan ima šansu, tako je bilo i u 26. minutu kada je Guteša intervenisao.

16:23

22' - Velika šansa za Zvezdu

Imala je Zvezda šansu da izjednači, Šerif je šutirao glavom, golman Jovanović još bolje intervenisao.

16:23

20' - Kontra Partizana

Partizan je uzeo loptu, krenuo u kontru preko Kalulua, on je ubacio loptu u prazan prostor, Jovanović nije ni krenuo ka njoj, bio je svjestan da je u velikom ofsajdu.

16:18

16' - Napada Zvezda

Redaju se napadi Zvezde poslije gola Partizana.

16:15

12' - Zaprijetio je Ivanić

Mirko Ivanić imao je prvu šansu na meču za Zvezdu, poslao je loptu preko gola.

16:15

9' - Bakljada na južnoj tribini

Bakljada na južnoj tribini poslije gola Partizana. Partizan vodi sa 1:0.

16:11

8' - Partizan vodi!

Partizan vodi od 8. minuta, pogodio je Zubairu. Kalulu je centrirao, Seol je loše reagovao, Guteša je odbranio prvi udarac, ali ne i drugu, Zubairu je pogodio.

16:07

5' - Nema ozbiljnih prijetnji

U prvih pet minuta utakmice nema nekih velikih uzbuđenja ni šansi.

16:03

1' - Meč je počeo

Sudija Nenad Minaković je dao znak, meč na Marakani je počeo.

16:00

Pozdrav kapitena

Pozdrav kapitena na centru, sa jedne strane Mirko Ivanić, sa druge Aleksandar Jovanović.

15:39

Partizan sa petoricom u odbrani

Kao što smo i najavili, Zvezda je izašla u trenutno najjačem sastavu i jasno ofanzivno opredeljena, dok će crno-bijeli sa petoricom defanzivaca razmišljati prije svega o svom golu. To je zaključak na osnovu imena igrača koje su treneri odabrali, a vidjećemo kako će to izgledati na terenu.

15:14

Ovo su sastavi Zvezde i Partizana na derbiju!

Zvezda: Guteša, Seol, Đurić, Milosavljević, Anan - Krunić, Elšnik - Silas, Maksimović, Ivanić - Endiaje

Partizan: Jovanović, Roganović, Simić, Mujakić, Ilić, Šehović . Kovač, Šćekić, Kalulu, Zubairu - Jovanović

14:46

Partizan u poslednji čas mijenja sastav

Trener Srđan Blagojević navodno je odustao od glavnih kreativaca i šalje na teren još jednog štopera - zbog centarfora Zvezde Šerifa Endiaja.

14:46

Ko je sudija? Partizan ga pamti po pobjedi

Glavni arbitar 175. vječitog derbija biće Nenad Minaković. Biće mu to drugi put da sudi u meču Zvezde i Partizana. Prethodni put je sudio u 171. "vječitom derbiju", u kojem je Partizan pod vođstvom Igora Duljaja pobijedio 2:1.

Izvor: MN PRESS

14:45

Dobro došli, danas je derbi

Utakmica Crvena zvezda - Partizan počinje u 16 časova i kao i uvijek, izazvaće najveću pažnju koju fudbal u Srbiji može da privuče. 

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

Najnovije