• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Sin Kristijana Ronalda zaigrao fudbal u Hrvatskoj

 Nebojša Šatara
Autor Nebojša Šatara

Veliki dan u porodici Kristijana Ronalda. Njegov sin Kristijaninjo debitovao je za portugalsku reprezentaciju u malom hrvatskom mjestu.

 sin kristijana ronalda debitovao za portugal u hrvatskoj Izvor: Damir SENCAR / AFP / Profimedia

Sin Kristijana Ronalda (40), Kristijano Ronaldo Žunior, zaigrao je za reprezentaciju Portugala do 15 godina na turniru u Hrvatskoj. "Kristijaninjo", kako su ga nazvali Portugalci, debitovao je za nacionalni tim svoje zemlje na međunarodnom turniru Vlatko Marković u Svetom Martinu na Muri.

"Čestitam ti na tvom debiju za Portugal, moj sine. Veoma sam ponosan", napisao je Kristijano Ronaldo (40) iz Saudijske Arabije, gdje duže od dvije godine igra za Al-Nasr. Naravno, i njegov sin je u istom klubu, u mladim kategorijama.

Ronaldo junior izazvao je ogromnu pažnju navijača u Hrvatskoj, a na tribinama je bila prisutna i njegova baka, Ronaldova majka, Marija Dolores. Podrazumijeva se da je kao i otac, na leđima nosio portugalsku "sedmicu".

Rodio se u Americi, o majci se zna samo jedno

Izvor: Zeljko Hajdinjak / imago sportfotodienst / Profimedia

Kristijano Ronaldo Žunior rođen je 2010, kada je njegov otac još započinjao veliku epizodu u Real Madridu. O njegovoj majci se zna malo toga, javno praktično ništa, osim da je Amerikanka. 

"Uz dogovor sa majkom, koja želi da ostane anonimna, samostalno ću zadržati starateljstvo nad sinom. Molim vas da poštujete moje i njegovo pravo na privatnost, bar u ovom pogledu", saopštio je tada Ronaldo.

Poslije Kristijaninja dobio još četvoro djece

Izvor: Ciao Pix / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

O dječaku je potom brinuo zajedno sa svojom majkom, a njihova porodica postajala je još brojnija nakon što je 2015. raskinuo vezu sa Ruskinjom Irinom Šajk i stupio u vezu sa Georginom Rodrigez. Sa njom ima dvoje djece, Alanu Martinu (2017) i Belu Esmeraldu (2022), dok je sa surogat-majkom 2017. dobio blizance, Evu i Matea. 

"Kada sam osvojio Ligu šampiona sa Realom u Kardifu, moj sin je došao da slavi sa mnom i kao da je u tom trenutku sve stalo. Držali smo trofej zajedno, hodali ruku pod ruku. To je radost koju nisam razumio dok nisam postao otac", govorio je Ronaldo 2017. o tome koliko mu znači roditeljstvo, posebno nakon činjenice da mu je otac preminuo rano od posljedica alkoholizma.

Bonus video:

Kristijano Ronaldo
Izvor: YoouTube/ESPN FC

(MONDO)

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC