Luka Modrić napušta Real Madrid i karijeru nastavlja u Milanu. Poslije ubjedljivog poraza od Pari Sen Žermena je riješio gdje nastavlja karijeru.
Real Madrid doživio je debakl na FIFA klupskom Svjetskom prvenstvu. Ubjedljivo je izgubio od Pari Sen Žermena (4:0) i s obzirom na prikazanu igru konačan rezultat mogao je da bude još ubjedljiviji u korist francuskog kluba. Tu nije kraj lošim vijestima za klub pošto je Luka Modrić (39) odlučio da napusti klub.
Ono o čemu se spekulisalo prethodnih nedjelja sada je dobilo i potvrdu, pošto će iskusni hrvatski fudbaler da nastavi karijeru u Italiji. Potpisao je za Milan do kraja sezone i uskoro će da obuče dres novog kluba objavio je Fabricio Romano.
⚫️ Luka Modrić to AC Milan, here we go confirmed! Exclusive story from June and deal now in place for Croatian midfielder.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano)July 10, 2025
Modrić counter signed one year contract at AC Milan valid until June 2026, arriving after Club World Cup as planned.
Deal confirmed. ✅pic.twitter.com/mwRBg7oNp6
"Luka Modrić ide u Milan, sve je potvrđeno. Potpisao je ugovor do juna 2026. godine i dolazi odmah poslije klupskog Svjetskog prvenstva. Dogovor je potvrđen", poručio je Romano.
Podsjetimo, Modrić će 9. septembra da napuni 40. godina, ali nema namjeru još da završi karijeru. Mogao je vjerovatno da izabere lakši put i da ode u neku drugu zemlju i da igra u manje kvalitetnoj ligi, ali je izabrao da ostane na vrhuncu.
BONUS VIDEO:
(MONDO)