• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Tomas Miler ne odlazi u penziju - evo gde će nastaviti karijeru!

 Dragan.jpg
Autor Dragan Šutvić

Tomas Miler se oprostio od navijača Bajerna, ali ne i od fudbala. Nijemac će karijeru nastaviti u MLS.

 Tomas Miler ide u MLS  Izvor: DeFodi Images / Shutterstock Editorial / Profimedia

Tomas Miler bio je sinonim za Bajern, a kako i ne bi - 25 godina proveo je u legendarnom klubu. Poznati Nijemac riješio je da u 36. godini promeni sredinu i po prvi put u karijeri će obući dres koji nije Bajernov ili nacionalnog tima.

Tomas Miler odlučio je da karijeru nastavi u Sjedinjenim Američkim Državama i na taj način pridružiće se još jednom legendarnom fudbaleru - Lionelu Mesiju. Očekuje se da Miler uskoro potpiše za klub iz MLS, ali postoji interesovanje i da zaigra u Australiji.

Sidnej je već stupio u kontakt sa Nijemcem, ali prema informacijama koje su se pojavile Tomas je više zainteresovan da karijeru nastavi u Los Anđelesu. Ujedno to je i partnerski klub Bajerna u SAD, a "Skaj sport" tvrdi da će saradnja uskoro biti ozvaničena.

"Naravno, razmišljao sam o ovim pitanjima i razmišljao van okvira. MLS je svakako zanimljiva liga - posebno imajući u vidu Svjetsko prvenstvo sljedeće godine u Americi", rekao je Nijemac. 

"Volim fudbalsku scenu, a takođe i pritisak kad se igra. Iskoristiću priliku sve dok je moje tijelo dovoljno spremno da nastavim to da radim na najvišem nivou. Čak i ako više nisam u Evropi ili se ne takmičim za Ligu šampiona", rekao je Miler. 

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC