BUNDES: Kostić strijelac (VIDEO)

Filip Kostića postigao gol u pobjedi Štutgarta protiv Herte.

Fudbaleri Štutgarta pobijedili su Hertu 2:0 u meču 21. kola Bundeslige i sada se nalaze u sredini tabele. Ponovo je jedan od najboljih, ako ne i najbolji u dresu Štutgarta bio reprezentativac Srbije Filip Kostić.

Domaća ekipa je povela preko Diea u 51. minutu.

Sjajnu partiju Filip Kostić je krunisao je golom deset minuta prije kraja meča. Za Kostića treći ove sezone uz isto toliko asistencija.

Borusija iz Dortmunda u čijem sastavju je poslije dužeg vremena od prvog minuta bio Neven Subotić je nakon dosta muke savladala "fenjeraša" Hanover 1:0. Pobjedonosni gol postigao je Mkhtarijan.

Levrkuzen je poslije preokreta savladao Darmštat 2:1 i sada se izjednačio sa Hertom na trećem mjestu, Volfsburg je sa 2:0 bio bolji od Ingolštata, dok je rezultatom 1:1 završeni meč Verder- Hofenhajm.