Sloboda iščupala bod protiv Širokog u 93. minutu!

Sloboda u sudijskoj nadoknadi prvog i drugog dijela stigla do remija sa Širokim Brijegom (2:2) u drugom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Sjajan meč u suboru u Tuzli između Slobode i Širokog Brijega okončan je podjelom bodova - 2:2 (1:1).

Dva puta su gosti vodili, a oba puta su Tuzlaci stigli do poravnanja u sudijskoj nadoknadi prvog, a potom i drugog poluvremena.

Tim sa "Pecare" su na tuzlanski "Tušanj" stigli sa novim trenerom Denisom Ćorićem (42), koji je naslijedio Gocu Sedloskog i već u 50. sekundu propustili stopostotnu šansu za vođstvo.