Juniori Radnika namučili seniore: "Samo" 1:0 za Petrovićev tim

Strijelac jedinog gola bio je Faruk Gogić

Prijateljska utakmica juniori seniori Radnik Bijeljina Izvor: Promo/FK Radnik Bijeljina

Fudbaleri bijeljinskog Radnika odigrali su danas prvi kontrolni meč u sklopu priprema za narednu takmičarsku sezonu.

Izabranici Slavka Petrovića su prvog dana vikenda odmjerili snage sa juniorskom selekcijom semberskog premijerligaša, koja je "pokazala zube" starijima od sebe, ali i koja je, nakon 90 minuta, morala da se pomiri sa porazom (1:0).

Petrovićev tim je tokom prvog poluvremena stvorio nekoliko prilika za postizanje gola, ali Seid Zukić nije uspijevao da lopti pronađe put do mreže.

U čemu nije uspio Zukić, jeste Faruk Gogić početkom drugog poluvremena, postavivši, ispostavilo se na kraju, konačan rezultat.

Trener Radnika Slavko Petrović ranije je najavio da će ekipa drugi dio priprema odraditi na Zlatiboru, a do polaska na srpsku planinu biće odigrana još jedna prijateljska utakmica.

Verbalni sukob

Klub iz Bijeljine saopštio je, inače, da je tokom utakmice došlo do verbalnog sukoba trenera juniorskog sastava Jovice Lukića i Jove Borkovića, člana stručnog štaba seniorskog tima, koji je sudio ovaj meč. Međutim, sve se vrlo brzo smirilo.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.