Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Oborio je rekord star više od 60 godina.

Sada je zvanično ono što smo već neko vreme znali: Nenad Lalatović je najbolji ikada! Izvor: MN PRESS

Počelo je 13. kolo Superlige Srbije, a u prvom meču fudbaleri Vojvodine su u bačkom derbiju bili bolji od OFK Bačke rezultatom 3:1.

Drinčić je asistirao Zukiću u 28. minutu za prvi gol na meču, a Vojvodina je do poluvremena uspela da duplira prednost. Zukić je ovoga puta bio asistent, a strelac gola u 40. minutu bio je Petar Bojić.

Vukadinović je u 61. minutu dao poslednji gol za Vošu, a Krčmarević je u 82. samo smanjio poraz svog tima.

Ovaj meč je bio istorijski za trenera Vovodine Nenada Lalatovića. On je na svom 103. meču na klupi tima iz Novog Sada ostvario 62. pobedu.

To znači da je najuspešniji trener Vojvodine u istoriji, pošto je prestigao Gustava Lehnera koji je od 1957. godine držao rekord po broju pobeda na klupi Novosađana.