Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Neverovatan niz traje...

Nenad Lalatović ušao u istoriju Mladosti: Drinčić ga "projektilom" odveo do rekordne pobede! Izvor: MN PRESS

Nenad Lalatović ostvario je 61. pobedu na klupi Vojvodine i tako se izjednačio sa legendarnim trenerom "stare dame" Gustavom Lehnerom koji je to učinio na 29 mečeva više!

Rekordni trijumf mladom treneru Vojvodine najavio je "projektil" Nikole Drinčića u 58. minutu, sa više od 30 metara, da bi pobedu na gostovanju i drugo mesto na tabeli potvrdio njegov imenjak Andrić u 78. minutu meča u Užicu.

ZLATIBOR - VOJVODINA 0:2 (0:1)

"Lale" nisu mogle do gola u prvom poluvremenu, ali je sve olakšalo isključenje Glišovića u 55. minutu, kao i promene na poluvremenu kada je Lalatović zamenio trojicu igrača.

Lalatović će već u narednom kolu, protiv Bačke u Novom Sadu, probati i da postane trener sa najviše pobeda u istoriji Vojvodine, što je zaista podatak za respekt. Takođe, jedan je od četvorice koji su Vojvodini doneli trofej u vitrine.

Pobedu na gostovanju upisala je i Inđija koja je slavila protiv Bačke (2:1), dok je istim golom Novi Pazar bio bolji od Rada samo na svom stadionu (2:1).