Gudurić je bio sjajan, ali šampion Evrope je izdržao: Moskva vidjela Markov šou, ali ne i iznenađenje!

Srpski šuter odigrao odličan meč u Rusiji, ali nije bilo dovoljno za "brejk".

cska opet pobijedio fenerbahče  Izvor: Profimedia/SOPA Images/SIPA

Poslije dvije utakmice četvrtfinalne serije Evrolige, skor u seriji je očekivan: CSKA - Fenerbahče 2:0!

Aktuelni šampion Evrope pobijedio je koronom desetkovane goste iz Turske i drugoj utakmici i sada će u "Ulker sports areni" imati meč lopte za plasman na Fajnal-for!

CSKA - Fenerbahče 78:67 (23:25, 27:17, 10:13, 18:12)

Srpski bek u dresu gostiju Marko Gudurić odigrao je sjajno, ubacio 18 poena do poluvremena, a ukupno 27, ali nije uspio da dovede goste do velikog iznenađenja.

Sljedeća utakmica biće odigrana u srijedu.

Fener će tada igrati da produži seriju, što je možda mogao i večeras da uradi, ali je na kraju ipak ostao bez snage. Zadržao je domaće čak osam minuta bez koša u trećoj četvrtini, prišao na "minus 1" (51:52), ali su se domaći ipak polako izvukli iz teške situacije.

Odlični Danijel Heket dao je 14 poena uz devet asistencija i odveo domaće u Tursku sa vođstvom u seriji 2:0.