Još jedan poraz Srbije - potpuni krah na kraju: Primili četiri gola za tri minuta, pa krenuli kući!

Bled utisak ostavio je naš tim na pripremnom turniru u Podgorici.

crna-gora-srbija Izvor: MN PRESS

Selektor reprezentacije Srbije Dejan Savić odveo je ekipu od igrača iz domaće lige na pripremni turnir u Podgoricu i sigurno neće biti zadovoljan viđenim.

Posle poraza protiv Amerike u sredu je otvoreno rekao šta misli o igri, a nije mislio ništa dobro, kao što neće biti zadovoljan pruženim u četvrtak, protiv domaćina:

Crna Gora – Srbija 13:9 ( 3:1, 2:2, 4:4, 4:2)

Naša reprezentacija je tako okončala učešće sa dva neuspeha, nakon što su je Crnogorci zasluženo savladali.

Već u prvoj četvrtini domaćin je stekao tri gola prednosti. Naša reprezentacija je tek tada počela da igra nešto bolje. Igralo se gol za gol, Crnogorci su do poslednjeg odmora imali prednost od jednog do dva gola razlike.

Početkom poslednjieg dela Srbija je pokazala nešto više i preko Vučinića i Velkića je uspela da izjednači na 9:9. U nastavku je međutim domaćin potpuno dominirao. Postigao je za tri minuta četiri gola i zabeležio ubedljivu pobedu.