NOVAK SE MUČI U FINALU, A STEFAN JE POTPUNO OČAJAN: Spustio glavu, nije mogao da gleda kako tata gubi (FOTO)

Stefan Đoković je jako teško podnio to što je tata igrao loše u trećem setu finala Vimbldona.

Đokovićev sin ne može da gleda kako mu tata gubi Izvor: Sport klub/ Screenshot

Novak Đoković je dominantno počeo finale Vimbldona, bukvalno je pregazio Karlosa Alkaraza na startu i rutinski poveo sa 1:0 u setovima, ali onda je stao. Drugi set je izgubio u taj-brejku, odmah nakon toga je izgubio svoj servis u drugom setu i to njegovim navijačima nije bilo lako da gledaju.

A najteže je bilo Stefanu Đokoviću. Novakov sin stalno gleda tatine mečeve, a sada mu redovno pomaže na treninzima pošto i sam obožava i igra tenis, a tokom petog gema trećeg seta snimljen je kako očajno gleda u pod u Novakovoj loži.

Ovaj gem je trajao 26 minuta, a na kraju poslije velike borbe španski teniser je slomio rivala iz Srbije, iskoristio je osmu brejk loptu i tako praktično riješio pitanje osvajanja trećeg seta. Sve to je gledao Stefan, a kakvo je bilo njegovo raspoloženje pogledajte sami:

Nije bilo lako nikome u Novakovoj loži da gleda kako Alkaraz "lomi" stvari u trećem setu, ali naravno nastavili su svi pa i Stefan da bodre najboljeg tenisera svijeta i u četvrtom setu. Prije početka četvrtog seta smo vidjeli kako Novak ide u svlačionicu i nakon nešto duže pauze vratio se na teren. Pogledajte kako je Novak trenirao sa Stefanom jednom prilikom: