Srbin osvojio Rafin turnir! Briljirao u Španiji, čestitao i Nadal

Hamad Međedović osvojio je turnir na akademiji Rafaela Nadala.

hamad međedović osvojio turnir rafaela nadala  Izvor: Twitter/RafaelNadal/Twitter/ATP Challanger tour/Printscreen

Hamad Međedović osovjio je turnir na Majorci. U pitanju je takmičenje koje se održava u akademiji Rafaela Nadala i baš tamo je srpski igrač bio bolji od svih. U finalu je savladao Harodla Majoa (Francuska) - 6:2, 4:6, 6:2. Poslije toga mu je čestitao i španski as.

"Zdravo svima, Hamad ovdje, presrećan sam zbog osvojene titule. Hvala vam za podršku, osjetio sam da ste uz mene. Vidjećemo šta naredna nedjelja donosi", poručio je Hamad u kratkom snimku koji je objavio i na svojim društvenim mrežama. Podsjetimo, Međedović je ispao iz kvalifikacija za US open, pobijedio ga je Borna Gojo koji je u osmini finala izgubio od Novaka Đokovića.

Sa Nadalove akademije čestitali su mu na Instagramu, a tamo im je odgovorio sa "Hvala Rafa". Inače, Hamad se nalazi na širem spisku selektora Viktora Troickog za mečeve Dejvis kupa koji će se od 12. do 17. septembra održati u Valensiji. U grupi sa srpskim timom su još Španija i Južna Koreja. Osam najboljih selekcija plasiraće se na završni turnir u Malagi (od 21. do 26. novembra).

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!