Mitar izborio penal - i gledao veliki promašaj: U Fulamu kao da su zaboravili kako se šutira!

Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Baš ih neće...

Fulam Everton 2:3 Premijer liga Aleksandar Mitrović izborio penal Izvor: Tanjug/John Sibley, Pool via AP

Ne ide, pa ne ide... Fulam je ponovo izgubio!

Ovoga puta im je lekciju održao Everton, iako to krajnji rezultat ne pokazuje, a zapravo je tim u kome igra Aleksandar Mitrović lako mogao bar do boda, ali ponovo nisu iskoristili jedanaesterac. Treći put zaredom su promašili šut sa "bele tačke".

FULAM - EVERTON 2:3 (1:3)

Prvo je penal promašio Aleksandar Mitrović, pred pauzu je to protiv Vest Hema učinio Ademola Lukman, dok je "treći srećnik" bio Ivan Kavaljero.

Mitrović je počeo meč sa klupe, potom izborio jedanaesterac u 68. minutu, ali nije želeo da šutira pošto ga u poslednje vreme ne ide, što je osetila i reprezentacija Srbije. Ipak, nije to imalo mnogo veze jer je njegov saigrač Kavaljero očajno zahvatio loptu...

Tako nije poništio učinak dvostrukog strelca Kalverta-Luina i Dukurea, koji su lako davali golove Areoli u prvom poluvremenu, dok su za Fulam strelci bili Rid i Loftus-Čik.

I posle ovog kola Fulam ostaje u donjem delu tabele, odmah iznad opasne zone sa 4 boda.