Dok je Gaćinović bio povrijeđen, stigao misteriozni čovjek: Ko je naručio hranu tokom utakmice?

Neobična scena na stadionu Viljareala, gdje se igrala Liga Evrope sinoć.

Liga Evrope Molde Hofehnhajm dostava hrane Izvor: Twitter/printscreen/JohnBennettBBC

Neko gladan? Na praznom stadionu ''Keramika'', inače domu fudbalera Viljareala, sinoć su snage odmnerili Molde i Hofenhajm. Ovaj meč je, već u njegovoj ranoj fazi, obilježio jedan bizaran detalj.

Iako na utakmici nije bilo publike, a praksa je da što manje ljudi bude uključeno u odigravanje meča, jedan dostavljač brze hrane je morao da uradi svoj posao. Tako je na stadion, u 20. minutu meča, stigla pica!

To su uhvatile i kamere. Dok je Mijat Gaćinović ležao na travi i dobijao medicinski tretman kako bi mogao da nastavi meč, u pozadini se vidio čovkek koji donosi dvije kutije sa picom na stadion!

Ne zna se ko ih je naručio, ali fudbal se bolje gleda kad ima nešto da se prezalogaji usput.

Inače, Molde i Hofenhajm su priredili pravi spektakl u Španiji. Golovima Munesa Dabura Hofenhajm je stigao do prednosti od 2:1, Elingsen je smanjio na 2:1, a Baumgartner postigao treći gol njemačkog tima. Do kraja susreta su pogađali Uland-Andersen i Fofana, pa je konačan rezultat 3:3!

Dvostruki strelac Munes Dabur je promašio penal koji bi njegovom timu donio pobkedu, a Mijat Gaćinović je zbog povrede morao da napusti teren već u 26. minutu igre.