Mesi mu tražio dres - on ostao šokiran: Prišao da pozdravi idola, a onda ga je Leo zbunio! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Sjajan detalj poslije utakmice.

Barselona Elče Mesi tražio dres od golmana Izvor: Twitter/@AnujY_Official/Printscreen

Barselona je u srijedu uveče uspjela da upiše važnu pobjedu protiv Elćea i tako ostane u kakvoj-takvoj trci za titulu prvaka Španije, ali jedan detalj je na društvenim mrežama najviše obuzeo pažnju.

To nije nijedan od dva gola Lionela Mesija u pobjedi 3:0, već njegova razmjena dresova sa protivničkim igračem!

Barselona je savladala Elće na svom "Nou Kampu" golovima Mesija u 48. i 68. minutu, kao i pogotkom Đordija Albe u 73. minutu igre.

Ipak, kada je sudija odsvirao kraj, golman Elćea Edgar Badija prišao je Mesiju da se pozdravi, a ovaj je počeo da skida svoj dres.

Mesi je bez problema krenuo da da svoj dres Badiji, ali je onda i on tražio golmanu da on njemu preda njegov - što je Badiju ozbiljno zbunilo!

Golman Elćea kao da je bio iznenađen što Leo Mesi želi njegov dres, ali mu ga je rado predao.

Tako to izgleda da kada jedan od najvećih igrača svih vremena želi baš tvoj dres...