"Marakana" je eksplodirala zbog njegovog gola petom: Bivši špic Zvezde blista, dao het-trik za poluvreme!

U meču sa brazilskim velikanom dao je tri gola za poluvreme!

"Marakana" je eksplodirala zbog njegovog gola petom: Bivši špic Zvezde blista Izvor: MN PRESS

Kroz Crvenu zvezdu je prošao veliki broj Brazilaca, a malo njih je ostavilo dublji trag u klubu.

Napadač Bruno Mezenga nije dugo ostao u Beogradu, postigao je pet golova, ali je ostao upamćen po jednom potezu.

On je u meču Kupa Srbija protiv Smedereva posle kornera postigao fenomenalan gol petom! Taj pogodak je ostao upamćen, a na meču sa Smederevom "Marakana" je jednostavno proključala posle ovog poteza. Čuli su se topovski udari, upaljene su baklje na tribinama i usledilo je veliko slavlje.

Evrogol brazilskog napadača u duelu sa Smederevom.
Izvor: YouTube/Crni Guja

Posle Crvene zvezde se zaputio za Tursku, gde je igrao do 2018. godine, a sada je u domovini. Nastupa za tim Ferovijarije, a sada je u meču sa Botafogom odigrao sjajno!

Ferivijarija je savladala brazilskog velikana sa 5:0, a bivši napadač Zvezde je postigao het trik i to u prvom poluvremenu! Pogađao je u 4. pa u 21. i na kraju u 44. minutu.