Vratio se Mitrogol u velikom stilu: Skinuta je kletva, Srbin ponovo pogađa u Premijer ligi! (VIDEO)

Kako se snašao...

aleksandar-mitrovic-gol-za-fulam-aston-vila-premijer-liga-video Izvor: Tanjug/Rićard Heathcote/Pool via AP

Aleksandar Mitrović je zaigrao od starta za Fulam i odmah pogodio!

Bio je u velikoj krizi "Mitrogol" još od septembra, nije ga htio gol u Premijer ligi, potom je u martu ponovo postao stari u dresu reprezentacije Srbije - i povratak u pravu formu potvrdio je odmah u dresu londonskog kluba koji bije bitku za opstanak.

Mitrović se cijelu utakmicu protiv Aston Vile "tukao" sa Tajronom Mingsom, da bi onda u 61. minutu iskoristio veliki kiks engleskog štopera i sam završio akciju golom.

Izašao je pred Ščensnog, prevario ga - i pogodio efektno, za karakterističnu proslavu!

Prošlo je 197 dana od kada je posljednji put zatresao mrežu u dresu Fulama, ali je njegova ekipa vrlo brzo ispustila prednost - za samo tri minuta.

Trezege je u 78. minutu savladao Areolu za 1:1, da bi poslije velike greške Adarabioja isti igrač pogodio u odličnoj kontri - na pas Dejvisa, da bi poslije toga Fulam potpuno potonuo i dozvolio Vili da za manje od deset minuta postigne tri gola.

Strijelac za 3:1 bio je Votkins, čime je odložen san da Fulam izlazi iz opasne zone.