Svraka pogodio za slavlje Zvijezde 09 u Kozarskoj Dubici: Borac promašio penal u 92. minutu!

Minimalan trijumf gostiju iz Etno-sela Stanišići, a moglo je biti i drugačije.

borac kozarska dubica - zvijezda 09 0:1 muamer svraka pogodio, borislav topić promašio penal Izvor: Promo/Zvijezda 09

Čak pet utakmica 27. runde m:tel Prve lige Republike Srpske okončano je rezultatom 1:0.

Fudbaleri Zvijezde 09 odnijeli su sva tri boda iz Kozarske Dubice, a gol vrijedan novog trijumfa postigao je iskusni Muamer Svraka u 22. minutu.

U otvorenom meču viđen je samo jedan pogodak, iako ih je moglo biti više. Gosti iz Etno-sela Stanišići uspjeli su da sačuvaju prednost, iako su u 85. minutu ostali bez isključenog Igora Blagojevića.

Sedam minuta kasnije, fudbaleri Borca imali su idealnu priliku da osvoje bod. Dosuđen je kazneni udarac za Dubičane, ali kapiten Borislav Topić nije uspio da ga pretvori u izjednačenje i ostalo je 0:1.

Sa ova tri boda Zvijezda 09 na drugom mjestu izjednačila se sa Leotarom, te za liderom Rudar Prijedorom zaostaje devet bodova.

Ovo kolo u ponedjeljak će zatvoriti Tekstilac i Drina.

BORAC - ZVIJEZDA 09 0:1 (0:1)
/Svraka 22/

BORAC: Orlando, M. Kovačević, Mršić, Topić, M. Kovačević, Rudan, Krneta, Radoja, I. Kovačević, Kremenović, Rašević. Trener: Zoran Bujić.

ZVIJEZDA 09: Avramović, Beširević (71. Tešić), Jokić, Stjepanović, Rakić (80. Šujić), Hasanhodžić, Tojčić, Svraka, Matić (80. Stanišić), Nikolić, Starčević (58. Blagojević). Trener: Igor Savić.