Šokovi za Mihu na Bentegodiju, Srbin i Hrvat ga iznervirali, Argentinac ga podigao s klupe!

Autor Goran Arbutina

Ekipa Siniše Mihajlovića po svemu sudeći završiće sezonu u donjoj polovini tabele.

serija a verona bolonja 2-2 Izvor: Tanjug/AP/Paola Garbuio

Verona i Bolonja biće protivnici Napolija i Juventusa u posljednjem kolu, a prije nego što se suprotstave favoritima u njihovoj borbi za Ligu šampiona odigrali su međusobni duel na Bentegodiju.

Iako on nije imao rezultatski značaj, pa je tako "prijateljski" i završio – remijem 2:2, to ne znači da se trener Bolonje Siniša Mihajlović nije nervirao.

Već u drugom minutu, njegova ekipa bila je u zaostatku, nakon pogotka Faraonija, a nakon što je izjednačila preko De Silvestrije, početkom drugog poluvremena viđena je srpsko-hrvatska kombinacija nakon koje je Siniša Mihajlović nervozno odmahivao glavom.

Darko Lazović odlično se ubacio po lijevoj strani i ubacio za Nikolu Kalinića koji postiže lijep pogodak za novo vođstvo Verone.

Nedugo zatim razočarani Mihajlović je sjeo na klupu i djelovalo je da se pomirio sa 12. porazom u sezoni, ali je vrlo brzo ustao.

Rodrigo Palasio ubacio se poslije jedne dobre dijagonale u šesnaesterac i pogotkom za 2:2 podigao Mihajlovića.

Ipak to je bilo sve od njegove ekipe, ali i od Bolonje, pa je remi ostavio Mihajlovićevu ekipu na 11. mjestu sa 41. bodom, odnosno tri manje od upravo Verone.

Deseto mjesto je maksimum za Veronu, a i Bolonja će vjerovatno ostati u donjoj polovini tabele, s obzirom da teško može da u posljednjem kolu savlada Juventus.