Totenhem postigao najbolji autogol sezone: Španac je majstor fudbala, ali na pogrešnu stranu! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Kakav potez...

totenhem autogol sezone serhio regilon Izvor: Twitter/Obarooooo/printscreen

Ekipa Totenhema poražena je na svom terenu od Aston Vile (2:1), što bi moglo da im napravi ogromne probleme. Sada im mjesto u Evropi više nije sigurno, a nevolju im je ''navukao na vrat'' njihov igrač.

Serhio Regilon, koji je prošlog ljeta stigao iz Real Madrida, postigao je jedan od najboljih autogolova koje smo ikada vidjeli.

Mladi španski fudbaler koji nastupa na poziciji lijevog beka, pokušao je da izbaci iz sopstvenog kaznenog prostora centrašut sa lijeve strane Vilinog napada. Lopta mu je prešla preko noge, dobila neobičnu putanju i završila u mreži.

Da je ovako htio, teško da bi uspio. Bacio se Ugo Loris koliko je dug, ali spasa nije bilo.

Pogodak Regilona dogodio se već u 20. minutu susreta i poravnao je rezultat na meču. Prije toga je za Totenhem pogodio Bergvajn već u osmom minutu, ali je u 38. minutu Votkins postavio konačnih 2:1 za goste iz Birmingema.