Partizan već zna sljedećeg rivala? Rusi rešetali i završili posao - sve gotovo u prvih 90 minuta!

Ruski Soči ubjedljivo savladao Kešlu i približio se trećem kolu kvalifikacija.

konferencijska liga soči kešla 3 0 Izvor: Profimedia

Crno-bijeli evropsku sezonu počinju utakmocim protiv DAc Dunajske Strede od 21:00, a već znaju ko bi mogao da im bude protivnik u narednoj fazi takmičenja. Ruski soči je opravdao ulogu favorita i gotovo završio posao u prvom meču protiv Kešle iz Azerbejdžana.

Jedan od najboljih ruskih timova u prethodnoj sezoni postigao je tri gola na domaćem terenu, sačuvao svoju mrežu netaknutom i sa ogromnim kapitalom putuje na revanš. Naredne nedjelje će morati da se desi čudo kako bi Soči ispao.

Soči - Kešla 3:0 (1:0)
/Rodrigo 10, Noboa 66, Barsov 81/

U Partizanu nisu bili zadovoljni žrijebom istakli su da je ruski tim pretežak rival za treće kolo, a meč koji je Soči odigrao večeras ide u prilog tome. Nisu imali ni najmanjih problema, a golove protiv Azerbejdžanaca postizali su u pravim trenucima.

''Načeli'' su goste na vrijeme golom defanzivca iz Brazila Rodriga, Ekvadora iz veznog Reda Noboa je postigao gol da ne bude drame u finišu, a pobjedu potvrdio rezervista Barsov u poslednjih desetak minuta susreta.

I prije ovog meča bilo je poznato da je ruski tim veliki favorit u dvomeču, pa je projektovani par u trećem kolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu bio Soči - Partizan. Djeluje da je polovina posla obavljena, a drugi dio je na programu u Humskoj.