Mitrogol je nezaustavljiv! Majstor za Čempionšip ponovo pogodio - sad su na vrhu tabele! (VIDEO)

Srpski napadač u odličnoj formi na početku nove sezone.

aleksandar mitrović treći gol za fulam u čempionšipu Izvor: Profimedia

Najbolji strijelac fudbalske reprezentacije Srbije i ove godine ima namjeru da dominira Čempionšipom. Raspucani Aleksandar Mitrović zatresao je mrežu Hala u 22. minutu današnjeg susreta i tako stigao do svog trećeg pogotka u novoj sezoni.

Bio je to prvi pogodak na meču koji je Fulam riješio u svoju korist (2:0), a gol srpskog napadača pogurao je tim iz Londona na vrh tabele. Nakon četiri odigrana kola, Fulam je lider prvenstva!

Fulam - Hal 2:0 (2:0)
/Mitrović 22, Karvaljo 34/

U svom stilu, Aleksandar Mitrović pogodio je nakon kornera, pošto je bio najviši u skoku pred golom Hala. Centrirao je Žan Mišel Seri, a srpski napadač loptu proslijedio u mrežu, za novi skok na listi strijelaca.

Trenutno je samo Flint iz Kardifa ispred, sa četiri postignuta gola, dok Mitrović, njegov saigrač Fabio Karvaljo i još nekoliko fudbalera imaju po tri pogotka na svom kontu nakon četiri odigrana susreta.

Upravo je Karvaljo postavio konačan rezultat današnjeg meča. Mladi Englez je bio precizan u 34. minutu meča, a ''tigrovi'' nisu uspjeli da se vrate nakon dva brza gola domaćeg tima.

Podsjećamo, Aleksandar Mitrović bio je najbolji strijelac Čempionšipa u sezoni 2019/20, a ukoliko nastavi u ovakvoj golgeterskoj formi - priznanje neće biti daleko ni ove sezone!