Jovića sada ignorišu i sudije! Kako ovo nije penal? Luku vukla dvojica, navijači Real Madrida su pobjesnili...

Luka Jović je mogao da bude heroj Real Madrida.

luka jović fauliran nema penala Izvor: Profimedia

Levante i Real Madrid odigrali su spektakularnu utakmicu u nedjelju uveče u kojoj smo vidjeli čak šest golova. Real je vodio 1:0, pa gubio 2:1 i 3:2, da bi u haotičnoj završnici uspjeli da izvuku remi - 3:3.

U samom finišu meča Levante je igrao i sa igračem manje pošto je isključen golman Fernandez, tako da je u nedostatku izmjena štoper Ruben Vezo morao da uzme rukavice. Nije to pomoglo Real Madridu, koji u šest minuta nadoknade nije mnogo priprijetio Levanteu, pa je Luka Jović propustio šansu da postane junak "kraljevskog kluba".

Ančeloti ga je poslao ne teren u 82. minutu i može se reći da je za petnaestak minuta napravio pometnju u odbrani Levantea, ali nije imao sreće da se upiše u strijelce.

Dobar udarac Jovića glavom je odbranio Fernandez, prije nego što je dobio crveni, dok je možda pomalo i nepravedno sudija ignorisao situaciju u kojoj je Jović oboren u kaznenom prostoru Levantea. Trkao se sa dvojicom igrača, bio blizu toga da dobije duel, ali je na kraju završio na travi.

Povlačili su i držali, međutim arbitri su "zažmurili" na to tako da je umjesto Jovića junak postao Vinisijus.

Malo je reći da su navijači Reala bijesni...