"Samo je Partizan postojao na terenu": Vezista crno-bijelih razočaran remijem - Pobjeda je bila najrealnija!

Odmah nakon meča Miloš Jojić sumirao utiske sa 165. derbija Partizana i Zvezde.

partizan crvena zvezda 165. derbi miloš jojić Izvor: FK PARTIZAN

Partizan i Crvena zvezda remizirali su (1:1) na stadionu u Humskoj, na meču koji je imao dva potpuno različita poluvremena. Crvena zvezda bila je bolji rival u prvom, kada je primila gol - bombu Bibarsa Natha, a Partizan u drugom, kada je Aleksandar Katai donio izjednačenje.

O dešavanjima sa meča nakon utakmice govorio je i Miloš Jojić, jedan od najzapaženijih igrača Partizana.

''Prvih 15-20 minuta smo bojažljivo igrali, Zvezda je tada bila za nijasnu bolji rival. Na neki način, kasnije smo samo mi postojali na terenu. Igrali smo mnogo bolje, stvarali šanse, dali gol,... Ostaje žal što nismo dali još neki i priveli utakmicu kraju'', rekao je vezni fudbaler Partizana.

Pogledajte detalje sa meča:

Iskusni fudbaler smatra da je njegov tim zaslužio pobjedu na današnjem susretu.

''Mislim da je najrealnije bilo da danas pobijedimo. Na kraju naivno primamo pogodak i eto - 1:1'', zaključio je Jojić.

Poslušajte izjavu Partizanovog fudbalera:

Partizanu nakon osvojenog boda u derbiju protiv najvećeg rivala slijedi gostovanje u Lučanima.