Kakav okršaj Vlahovića i Zlatana! Dušan dao DVA gola Milanu, "isprovocirao" i idola Ibrahimovića! (VIDEO)

Autor Milutin Vujičić

Dušan Vlahović i Zlatan Ibrahimović strijelci na istoj utakmici. Po dva gola za majstore!

serija a fiorentina milan 4-3 dva gola Vlahovića dva gola zlatana Izvor: Profimedia/Photo Andrea Staccioli / Insidefoto/Sipa USA

Srpski napadači su u modi, to nek zna cijela Evropa. Aleksandar Mitrović i Dušan Vlahović briljiraju u dresu reprezentacije Srbije, ali i u klupskim majicama!

Prvo je danas Mitrović pogodio na meču protiv Barnslija, da bi Vlahović postigao dva gola u derbiju protiv Milana.

Fiorentina je pobijedila Milan 4:3 (2:0), do ovog kola možda i prvog favorita za titulu u Italiji, ali ne mogu ništa Vlahoviću koji je igrao maestralno na "Frankiju".

Prvo je asistirao u 45. minutu Saponari, da bi u 60. pobjegao Gabiji i lako matirao golmana Tatarušanua. Zaobišao je rumunskog golmana i lako poentirao u praznu mrežu Milana, za svoj već 11. gol ove sezone. A tek je novembar, tek je trećina sezone iza nas...

Samo dva minuta kasnije posle gola Vlahovića u strijelce se upisao u njegov idol Zlatan Ibrahimović, da bi potom u 67. minutu i drugi put zatresao mrežu Viole.

Taman kada se očekivalo da Milan proba da dođe do izjednačenja - opet Vlahović.

Gonzales je ukrao loptu odbrani "rosonera", a Vlahović  strašnim udarcem lijevom nogom pogodio u dalji ugao gola Tatarušanua i došao do svog 12. pogotka u dresu "ljubičastih".